KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7896135
nr 789 6135
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Blyerts, Edward Berggren (1876-1961), flickporträtt, signerad a tergo, motivets mått: 36x29
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:20:27
1/11 15:51:44
350 kr
2/11 20:47:15
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren